Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (46)
 
Gravatar
Nowy
Zdzisek a dull Omar 3
Gravatar
1
1
0
Lip 2018
Zdzisek a dull Omar 3 (Gliwice) ...

Polecam dyletantki - rezydent I taki w Marsa Alam. Te kobiety zatrudnione przez itake reprezentują Arabów z Egiptu a wiedzy i rozeznania nie mają jakiegokolwiek. Wprowadzają permanentnie w błąd lgajac co innego za każdym razem. Szczególne kompetencje i arogancja prezentuje niejaka Maria P, która od turystów nie odbiera telefonów w podanych godzinach dostępności przez kolejne dni - odbiera tylko od o ara. Przepraszam zapomniałem sprzedają jeleniom wycieczki i kończą obsługę turystów podczas pierwszego spotkania informacyjnego.

Czy wybierzecie jeszcze raz to biuro to wasza decyzja - ja już więcej o nich nie chce słyszeć i znać. Więcej informacji na priw a szczegółowy opis hamstwo i dwulucowosci będzie jako komentarz na stronie turoperatora.

Strona 1 z 1