Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (47)
 
Gravatar
Nowy
Robert62
Gravatar
1
0
0
Cze 2018
Robert62 (Kielce) ...

właśnie dostałem informację ,ze wykupiona impreza w marcu nie dojdzie do skutku , proponują inny hotel .oczywiście gorszy za te same pieniądze lub podobny ale dopłata 2 tys Do tego wylot zamiast z Katowic to z Wrocłaawia

Nigdy więcej z Itaka !! a bylem już 3 razy , jak tak kombinują to może świadczy to o kłopotach ?

Gravatar
Stały
T u r y s t a
Gravatar
9
2
0
Maj 2018
T u r y s t a ...

Witam, to raczej niezgodne z regulaminem, hotel nie powinien być gorszy ... choć oczywiście ten zastępczy może się nie podobać.

Pozdrawiam.

Strona 1 z 1