Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (46)
 
Gravatar
Nowy
Bednarz
Gravatar
1
4
3
Kwi 2018
Bednarz (Opole) ...

Takiego syfu, brudu i złodziejstwa to nigdy nie widziałem a coś takiego zafundowała Nam Itaka w swoich hotelach, autokarach i alkoholiku przewodniku.

Ostrzegam wszystkich co chcą jechać z Itaki. TO OSZUSCI. Nie realizują programu wycieczki pobierają lub chcą pobierać dodatkowe pieniądze bo niby przewodnik ich nie pobrał a potem nie chcą oddać. A syf i brud zalegający w przestarzałych i popsutych autokarach i pokojach hotelowych gdzie FEKALIA spływały po ścianach z pokoju nad nami to ich wizytówka. Nie liczcie z tego powodu na odszkodowanie. Okradną Was bo inaczej nie da się tego nazwać i w chamski sposób odpowiedzą lekceważąc Was i obrażając. Takiego CHAMSTWA nie widziałem nigdzie. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ Z NIMI JECHAĆ. Polecam biuro podróży OSKAR z Poznania. Solidna firma i super warunki za niewielkie pieniądze nie jak u tych oszustów z Itaki.

Strona 1 z 1