Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (46)
 
Gravatar
Nowy
Jarek ze Sz
Gravatar
1
1
0
Sty 2018
Jarek ze Sz (Szczecin) ...

Poszukuję pilnego kontaktu z osobami, które uczestniczyły w rejsie po Wyspach Kanaryjskich na początku stycznia 2018r i w ramach tejże wycieczki nie popłynęły na wyspę Lanzarote.Ten punkt wycieczki został pominięty

Gravatar
Nowy
Ela
Gravatar
1
0
0
Kwi 2018
Ela ...

Jarek, wprawdzie bylam na innym rejsie, w marcu, ale Itaka również nie wywiązala sie z programu. My nie popłynęlismy na Maderę. Proszę o inf. czy złożyłeś reklamacje i jeśli tak to z jakim efektem.

Strona 1 z 1