Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (46)
 
Gravatar
Nowy
Natalia9912
Gravatar
1
0
0
Sty 2018
Natalia9912 (Malmö) ...

Prosze o pomoc. Czy ktos z Was byl na Kubie w hotelu Tryp Cayo coco ? Czy ktos tak jak my ma zastrzezenia i np skladal reklamacje ? Jesli tak to czy zostal Wam zmieniony hotel? Na jaki? Dziekuje za wszelkie indoemacje . Prosze o kontakt na maila

nataliad1992@gmail.com

Gravatar
Nowy
JustynaA
Gravatar
1
1
0
Sty 2018
JustynaA ...

Jesli zmienili hotel, znaczy ze nie wywiazali sie z umowy - zazadac zwrotu calosci uzasadniajac, ze transport powrotny nie byl mozliwy przed terminem konca imprezy. Dodatkowo zazadac 10 tys zl odszkodowania za zmarnowany urlop - ekwiwalent czasu, rekreacji, wypoczynku dla poratowania malzenstwa.

Strona 1 z 1