Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (47)
 
Gravatar
Nowy
Ryszard
Gravatar
2
7
1
Cze 2015
Ryszard ...

Witam

Także byłem w grudniu na statku i moje wrażenia są zupełnie odwrotne. Wyżywienie dużo lepsze niż w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych. Zawsze świeże i bardzo smaczne. Jeżeli chodzi o monotonne wyżywienie, to trzeba się zapytać tej niezadowolonej osoby, co je przez cały tydzień u siebie w domu? My byliśmy zachwyceni wyborem, jakiego w domu na co dzień nie ma. Jeżeli ma się chorobę lokomocyjną, to nie wybiera się wakacji na statku. Atrakcji na statku był ogrom.

Jedynie muszę przyznać, że basen był mały i położony w niewłaściwym miejscu – bar.

Pobyt w grudniu 2017 r. uważamy za najbardziej udany ze wszystkich wakacyjnych wojaży. Polecam takie wyjazdy, ale dla ludzi zdrowych. Chorzy niech zostaną raczej w domu.

Bardzo polecam tą ofertę. Niezapomniane chwile.

Pozdrawiam

Ryszard z rodziną

Gravatar
Nowy
MariaSZ
Gravatar
1
1
4
Gru 2017
MariaSZ ...

Znam to. Kiedyś widziałam taką szczęśliwą na wszystko parę - zawsze uśmiechnięci, deszcz czy słońce, pokój w piwnicy czy brudny - dopiero gdy podeszłam bliżej - to wyczułam to szczęście i ten "luz" bez alkomatu. Tzw pozytywny turysta :) Co jak się pali, to mówi innym, żeby byli spokojni...

Strona 1 z 1