Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (47)
 
Gravatar
Nowy
Remek
Gravatar
1
2
2
Gru 2017
Remek ...

Dobre, tylko nie można zapominać, że nas nie interesuje przewoźnik - bo nic u niego nie kupujemy. Za wszystko w 100% odpowiada ten co dostaje kasę, czyli organizator. Za łeb go i pod sąd. To są te ambicje prezesików na dubajskie pałace dla siebie, kosztem naiwnego Kowalskiego.

Gravatar
Nowy
Matmen
Gravatar
2
1
0
Gru 2017
Matmen (Katowice) ...

Zgadzam się z Tobą Remek tylko że w takiej sytuacji przed sądem ugram odszkodowanie za tzw zmarnowany urlop i drobnicę z tabeli frankfurckiej czyli kilkaset zł. Spóźnienia przewoźników są coraz częstsze i w ramach usługi turystycznej dochodzi się roszczeń właśnie od lini lotniczej w moim przypadku 4 x 400 euro tyle że lot musi być za wynagrodzeniem. Konwencja dotyczy tylko przewoźników lotniczych. W każdym razie to kolejny przykład złego traktowania turysty teraz we współpracy bp z przewoźnikiem.

Gravatar
Nowy
PiotrKar
Gravatar
1
1
0
Gru 2017
PiotrKar ...

Po pierwsze unikajcie hasła tabela frankfurcka - jest to zmontowany przez koncerny twór na potrzeby zaniżania roszczeń i mamienia ludzi co do tego co naprawdę im się należy. To jest hasło chętnie promowane przez biura podróży jako niby miecz na nich - kiedy jest dokładnie odwrotnie. W sytuacji gdzie zawierasz umowę z przewoźnikiem - np. kupując od niego bilet, dochodzisz roszczeń od niego, nie ważne na jaką konwencję się powołasz, zawsze wyliczasz sobie faktyczne koszty jakie ponisłeś. Jeśli wykupujesz wczasy zorganizowane jak od Itaki - to od nich żądasz tego samego co chciałbyś od przewoźnika. Te wszystkie nazwy tabel i konwencji mają jedyie wprowadzić w błąd. Oceń swoje koszty, zmarnowny urlop to są ogromne koszty - nie tylko dniówki w pracy i wycieczki, ten czas nie wraca. Trzeba umieć to opisać, bo to jest podstawa do ew. działań sądu. Branża turystyczna cały czas korzysta z tego, że rzadko ktoś decyduje się na sprawy sądowe, a nawet jeśli - to wiemy jaka jest opinia o tzw wolnych sądach i czy one są takie wolne... Cóż, świat się zmienia wraz z naszym nastawieniem.

Strona 1 z 1