Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1)

Sortuj według
Strona 1 z 1
3/5 (47)
 
Gravatar
Nowy
ireneusz
Gravatar
1
5
0
Lis 2017
ireneusz ...

Bylem z Nową Itaką w sierpniu w Bułgarii. Wykupiliśmy 10 dni pobytu w hotelu 4 -gwiazdkowym. Po przyjeździe okazało się, że hotel nie odpowiada nawet kategorii turystycznej. W pokoju miałem karaluchu i mrówki, meble stare i zniszczone , BRUDNA POŚCIEL I ZASŁONY. Baseny które miały być z wodą mineralną, były tak brudne i zarośnięte , że nie kąpałem się w nich z obawy, że się czymś zarażę. Na moją reklamację nie dostałem odpowiedzi. Wnoszę POZEW SĄDOWY PRZECIWKO NOWEJ ITACE. Ludzie jeżeli chcecie mieć udane wakacje nie jedźcie na nie z w./w firmą.

Gravatar
Nowy
mariolla1
Gravatar
1
0
0
Lis 2017
mariolla1 (Wafa) ...

Irek, dawaj foty :) Chociaż te zasłony, trzeba to przesłać Perefkcyjnej Pani Domu, ona podobno teraz w hotelarstwo się bawi ;)

Strona 1 z 1