Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1534)

Sortuj według
Strona 307 z 307
3/5 (23)
Gravatar
Nowy
nicko32
Gravatar
1
9
15
Sty 2013
nicko32 ...
Nie rozumiem całego oburzenia? Jak się jedzie za trochę ponad 1000 zł, to luksusów chyba nie będzie? Jak nie stać, to się nie skarżyć i nie robić z siebie pokrzywdzonego.
Gravatar
Stały
Anka
Gravatar
8
35
21
Lut 2013
Anka ...
Mnie to też dziwi. 1000 zł to sam przelot prawie kosztuje. "Jak się nie ma miedzi, to się na doopie siedzi" - mówi polskie przysłowie, a nie po świecie jeździ mając wymagania jak Paris Hilton
Gravatar
Nowy
Muniek
Gravatar
1
5
0
Lut 2013
Muniek ...
To ciekawe, że można polecieć Ryanem czy Wizzairem na podobnym dystansie za 5 zł i to nie czarterem, gdzie hurtowo za osobę płaci się grosze przewoźnikowi. Najczęściej to Ci najbogatsi ludzie są najbardziej oszczędni. Mam takiego znajomego.
Gravatar
Stały
GROM
Gravatar
5
35
14
Lut 2013
GROM ...
Jak się nie ma mózgu - lepiej nie polemizować publicznie.
Widzimy tu prawdziwe podejście polskiej przekupy - ma być drogo, by było czym sie pochwalić. Pewnie zęby Pani też ma złote ?
Otóż- dla wiadomości - nawet jak za złotówkę wycieczkę kupię - mogę wymagać, bo jest to umowa. I nawet polska "firma", która najwyraźniej podziela Pani poglądy, ma się tej umowy trzymać. Jak się nie opłaca - trzeba było sprzedawać drożej. Ale jak już klient kupił - po rękach go całować.
Gravatar
Stały
Anka
Gravatar
8
35
21
Lut 2013
Anka ...
Bardzo inteligentny komentarz, nieco na poziomie dna nocnika, ale cóż... Widzę, że jak się ma inne zdanie, to w niektórych budzi się werbalna agresja. Na marginesie : Daj Ci, Gromie, choć 25% mojego wykształcenia, a będziesz bardzo wykształconym człekiem... Sądzę, że większość wypowiedzi zamieszczają na tym forum ludzie, którzy rzadko korzystają z usług biur podróży. Jeżdżę z różnymi biurami turystycznymi kilka razy w roku i o każdym można coś negatywnego napisać. Fakt, że jeżdżę tylko na objazdówki, jakoś sączenie rozwodnionych drinków w ramach all inclusive przy basenie nie jest szczytem moich oczekiwań, więc moje wymagania wobec organizatorów są inne. Ale naprawdę rozczarować się też można w stosunku do innych firm. Jest opcja : zawsze można zorganizować sobie wyjazd indywidualnie. I trochę szacunku w stosunku do innych życzę serdecznie. Kultura osobista, nawet w necie, zawsze mile jest widziana.
Gravatar
Stały
GROM
Gravatar
5
35
14
Lut 2013
GROM ...
Miałem się poczuć "człekiem" zawstydzonym - przez tę niezmiernie "inteligentną" wypowiedź? Mniejsza z tym, że w żaden sposób nie dotyczy sedna mej wypowiedzi, to pewnie przez to absolutnie fantastyczne wykształcenie, nabyte podczas "wyjazdówek", nie rozumie Pani treści. Na marginesie : nie zwykłem z osobami obcymi "na Ty" rozmawiać.
Kultura osobista nawet w "necie" mile jest widziana.
Gravatar
Stały
Mariusz
Gravatar
7
26
19
Lut 2013
Mariusz ...
Pani Aniu, zgadza się, że inne biura mogą też nawalać. Tyle że tutaj chodzi o Itakę, która zachowała się najobrzydliwiej. Plamę może dać każdy, ale liczy się to, w jaki sposób załatwia się ew. reklamacje. Itaka za bardzo się rozpanoszyła i dlatego wiele osób jej nie wróży przyszłości.
Gravatar
Nowy
Chronos
Gravatar
1
9
0
Sty 2013
Chronos ...
Przecież z tą Itaką tylko desperaci gdzieś jeżdżą. Niemiła obsługa, rezydenci, których albo nie ma wcale, albo nic nie potrafią załatwić. W hotelach - wiecznie jest jakiś problem z rezerwacją. Długo by jeszcze wymieniać. A jak złożysz reklamację - próżno czekać na pozytywne rozwiązanie - wiją się jak węgorze i kłamią jak najęci. Tylko przez sąd! Dobrze, że precedensów nie brakuje
Gravatar
Stały
Aniak
Gravatar
3
15
1
Sty 2013
Aniak ...
Krótko: chamska obsługa, rezydenci z tupetem. Może i nie takie złe biuro, ale jak coś się wydarzy, to lepiej nie mówić!!
Gravatar
Nowy
GROZA
Gravatar
1
12
0
Sty 2013
First Poster
GROZA ...
Przynajmniej mogę się wypowiedzieć teraz o tej paskudnej firmie. Zepsuli mi dwie wycieczki, a ze swojego forum i fejsbuka moje posty kasują !!!
Strona 307 z 307