Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1556)

Sortuj według
Strona 307 z 312
3/5 (45)
Gravatar
Stały
Andrzej
Gravatar
34
244
15
Lut 2013
Andrzej ...
przejrzałem stronę Itaki miesiąc do przodu i nie znalazłem ani jednej oferty na 14 dni, są natomiast 15 i 16 dniowe reklamy wakacji
Gravatar
Nowy
itaka-wycieczka.pl
Gravatar
1
4
0
Lut 2013
itaka-wycieczka.pl ...
Andrzej, to będzie trzeba opublikować na głównej stronie. Masz bardzo dobrą uwagę. Dzięki.
Gravatar
Stały
Andrzej
Gravatar
34
244
15
Lut 2013
Andrzej ...
a ja dalej się zastanawiam jaki cel ma Itaka reklamując się 15 a nie 14 dniowymi wakacjami tylko dlatego , że wylot jest 1 min. po godz. 24.00, nie znajduję innego wytłumaczenie jak tylko wprowadzenie w błąd klienta celem uatrakcyjnienia oferty , za tym idzie większa sprzedaż i więcej pieniędzy dla Itaki, a klient jest robiony w trąbę. Rozumiem, że jestem bardzo naiwny sadząc, że firma reklamująca się 20 - letnim stażem nie zrobi mnie oraz innych klientów w trąbę wszędzie tam , gdzie to jet tylko możliwe.
Gravatar
Stały
Pepa
Gravatar
20
63
7
Sty 2013
Pepa ...
można kraść na dwa sposoby - czając się albo na bezczela.
Gravatar
Senior
Grzegorz
Gravatar
85
135
188
Sty 2013
Grzegorz ...
Przeczytałem ponownie moje ostatnie trzy umowy z Itaką. Zawsze jest czternaście dni za które zapłaciłem.
Turcja: umowa 14 dni, faktycznie pobyt 15 dniowy. Wykwaterowanie o godz. 12,00 wyjazd na lotnisko o 0,30 wylot o 3,40. Za dodatkowe 50$ za 4 osoby zostaliśmy w pokoju do samego wyjazdy w wersji all. samolot wystartował z prawie dwugodzinnym spóźnieniem. Z uwagi na zmęczenie zwłaszcza dzieci wielu było zdenerwowanych, deklarujących składanie reklamacji w Itace. Przyczyną opóźnienia, jak się okazało, była burza w Poznaniu z skąd samolot startował do Turcji. Normalną rzeczą jest że lotniska startują najpierw samoloty inne niż czarter. Rozkład czasu był mi znany z umowy i katalogu.
Kreta: umowa 24 dni, faktyczny pobyt 14 dni. Wylot i przylot zgodny z rozkładem lotu co do minuty. Wykwaterowanie o godz. 12,00 wyjazd na lotnisko 15,30. bez dodatkowych opłat dostępna wersja all do czasu wyjazdu.
Turcja: umowa 14 dni, informacja w katalogu o 15 dniowym pobycie. Zobaczymy jak będzie.
Wiedziałem i wiem że lecąc do Bodrum, Izmiru czy Marmaris czeka mnie 12 godzin oczekiwania od wykwaterowania do wyjazdu na lotnisko.
Zawsze staram sie byc obiektywny, czepiam się wtedy kiedy jest powód. Prawie rok włóczyłem sie po sądach z Exim Tours.
Pozdrawiam
Gravatar
Stały
Pepa
Gravatar
20
63
7
Sty 2013
Pepa ...
Być może masz naprawdę jakieś wyjątkowe umowy z Itaką i zazdroszczę Ci takich układów. Niestety nasza rzeczywistość jest nieco inna.
Gravatar
Senior
Grzegorz
Gravatar
85
135
188
Sty 2013
Grzegorz ...
Nie mam żadnych układów z Itaką, i w związku z tym szczególnych umów. Polacy będący z nami mieli takie same. To chyba standard.
Gravatar
Stały
GROM
Gravatar
5
35
14
Lut 2013
GROM ...
Swoją drogą - czy tylko mnie dziwi, że czytał Pan umowy Polaków, \"będących z wami\" ?
Gravatar
Senior
Grzegorz
Gravatar
85
135
188
Sty 2013
Grzegorz ...
Poznaliśmy ich podczas wakacji w Turcji. Tak dziwnie się złożyło że teraz jeździmy razem. Ponadto utrzymujemy stałe kontakty w Polsce.
Pozdrawiam
Gravatar
Stały
GROM
Gravatar
5
35
14
Lut 2013
GROM ...
Grzegorz, sorry, ale trochę się pogubiłem. Oni też są tour operatorem? Czy to tylko przypadkowi znajomi, których umowy też przeglądaliście?
Gravatar
Nowy
Janosia3107
Gravatar
1
6
1
Lut 2013
Janosia3107 ...
Nie polecam Biura Podrozy ITAKA,polecaja w swojej ofercie hotele z zawyzonym standartem,do wszelkich reklamacji podchodza w sposob olewawaczy dla klienta.Bylam pierwszy i ostatni raz z tym biurem na jakimkolwiek wyjezdzie:-(((
Gravatar
Nowy
VK3601
Gravatar
1
0
0
Lut 2013
VK3601 ...
Witam, jedna krótka sprawa odnośnie gwarancji ubezpieczeniowych, bo nie mogę pozostać obojętna wobec bezsensownego przeliczania całej kwoty na osoby...
Nie zapominajcie, że gwarancja przyznawana jest na cały rok. Dajmy na to wrzesień-wrzesień. W przypadku upadku, liczą się osoby, które są właśnie na wypoczynku, lub miały na niego wyjechać. A nie te, które zostały już \\\"obsłużone\\\" i z wakacji wróciły. Więc jeśli gwarancja jest od września, a biuro upada w lipcu...To gro klientów już nie wlicza się do tego \\\"przelicznika\\\" kwota-ilość osób.
Gravatar
Stały
Pepa
Gravatar
20
63
7
Sty 2013
Pepa ...
Więc pomyśl tak: Itaka wysyła, dajmy na to w lipcu 2013, 1000 klientów i ma gwarancję kwotową na umownie 1000zł. W tym samym czasie biuro Nie-Itaka wysyła 100 klientów, a ma gwarancję na 500zł (połowa mniej, wszędzie mowa o gwarancji dla tour operatora na rok, umowne kwoty pokazujące \"przewagę Itaki\"). Już łapiesz? Wtedy na klienta Itaki przypada 1zł (bo obsłużonym nie trzeba pomóc), a na klienta innego biura (umownie Nie-Itaki) przypada 50zł - pięć razy więcej. Itaka ma największą gwarancję, ale musi to rozłożyć na największą ilość klientów - czyli skoro miała prawie 500 tyś z zeszłym roku, czy tam 2012, to? Chyba już rozumiesz, że ten promyczek reklamowy Itaki jest lichy jak samo biuro.
Strona 307 z 312