Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1556)

Sortuj według
Strona 306 z 312
3/5 (45)
Gravatar
Stały
Anna
Gravatar
15
95
17
Lut 2013
Anna ...
Byłam na wycieczce autokarowej z Itaką i nigdy wiecej z takim biurem - mam traumatyczne wspomnienia.
Gravatar
Stały
Karol
Gravatar
4
5
4
Lut 2013
Karol ...
A jakieś szczegóły?
Gravatar
Stały
Anna
Gravatar
15
95
17
Lut 2013
Anna ...
Zarozumiała przewodniczka, która co krok robiła nam prezent - trzeba było płacić za każdy odwiedzany obiekt (inaczej niż w katalogu). Sama spała w apartamentach, a klienci na siedząco na trasie lub w zatęchłych norach. Kierowcy tylko piwo sprzedawali i warczeli, zmieniali trasę jężdżąc po melinach się zaopatrzyć. Na moje 50 urodziny, zrobiłam sobie najgorszy prezent z możliwych. Wczasy - horror. Napisałam reklamację i dostałam bezczelną odpowiedź.
Gravatar
Senior
Alina
Gravatar
100
397
62
Lut 2013
Alina ...
Po ostatnim wyjeździe Itaką straciłam zaufanie do tego biura. Wbrew umowie ostatnią dobę przed wyjazdem powrotnym można było spędzić w holu albo dużo dopłacić,gdyż Itaka nie zapłaciła Grekom za ostatni dzień.Nie po to wykupiłam drogie wczasy,by na koniec tułać się jak bezdomna zamiast wypoczywać.Za jedzenie i picie też musieliśmy dopłacić mimo wykupionego w Itace all inclusive
Gravatar
Stały
Pawel
Gravatar
4
15
2
Lut 2013
Pawel ...
Właśnie widzę, że skasowali większość moich komentarzy z Facebooka. OK... Zrzuty ekranu są i prześlę na stronę. Ludzie zobaczą jacy są uczciwi.
Gravatar
Admin
Admin
Gravatar
34
178
14
Lut 2013
Admin ...
Od jutra (07.02.2013) zapraszam na nowe, większe i dużo bardziej funkcjonalne forum. Także na stronie głównej, dzięki Andrzejowi, pojawi się nowy rozdział o tym jak system Itaki widzi nasz urlop (jak dodaje odpłatne dni).
Gravatar
Senior
Piotr
Gravatar
54
181
78
Lut 2013
Piotr ...
Dawno nie widziałem tak dobrze zrobionego forum
Gravatar
Nowy
Kamila
Gravatar
2
4
8
Lut 2013
Kamila ...
Mnie akurat to pasuje, że wycieczki są 15 dniowe, bo mam na dłużej urlop, a i uprać rzeczy trzeba. Itaka to bardzo dobre biuro.
Gravatar
Stały
Andrzej
Gravatar
34
244
15
Lut 2013
Andrzej ...
płacą Tobie za pisanie takich głupot, czy też jesteś inteligentna inaczej sama z siebie?
Strona 306 z 312