Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1541)

Sortuj według
Strona 306 z 309
3/5 (32)
Gravatar
Stały
Andrzej
Gravatar
34
244
15
Lut 2013
Andrzej ...
Uwaga z własnego doświadczenia , wylot 1 minutę przed godz. 24.00 Itaka dodaje 1 dzień wakacyjny, powrót 1 minutę po godz. 24.00 Itaka dodaje kolejny dzień, czyli z 14 dni wakacji robi się 16 , ale tylko w reklamie, jak nazwać zgodnie z prawem reklamowanie i sprzedawanie czegoś, czego nie ma?
Gravatar
Nowy
Jarek
Gravatar
2
12
3
Lut 2013
Jarek ...
To się zgadza. Niech podają czas w dobach, a nie \"półdniach\". Nasz samolot na Cypr opóźnił się o 3h, a ludzie myślą, że odpowiedzialność ponoszą linię lotnicze. Jest dokładnie przeciwnie - odpowiedzialność ponosi ten podmiot, któremu wpłaciliśmy pieniądze, bo on organizuje i wykonuje usługi. To tak jakby np. brak opisanych elementów oferty zwalić na hotel. Ludzie nawet nie wiedzą, że trzeba pisać reklamację. Po to jest ta strona, żeby wszystko upubliczniać - intrernet to potężna broń przeciwko tour-operatorom-piratom. Pozdrawiam.
Gravatar
Nowy
79.12.53.*
Gravatar
1
6
9
Lut 2013
79.12.53.* ...
Zawsze znajdzie się ktoś kto szuka dziury w całym. Itaka to najlepsze biuro w Europie.
Gravatar
Stały
Bm
Gravatar
15
48
2
Lut 2013
Bm ...
Polecam pojeździć z biurami z rożnych krajów przed wydawaniem takich opinii.
Gravatar
Nowy
83.12.51.*
Gravatar
1
5
0
Lut 2013
83.12.51.* ...
Ja tam widzę, że mają ten sam hotel - w dwóch wersjach. Jeśli wstawiają znaczek, że idealny dla rodzin z dziećmi, to doklejają \"spokojną okolicę\". W drugiej opcji skreślili ten zapis. Mataczenie.
Gravatar
Nowy
Dunka
Gravatar
1
4
1
Lut 2013
Dunka ...
Widziałam na waszej stronie głównej jakie \"dyskretne zmiany\" wprowadzili do oferty. Ściemniacze. Dobrze, że macie zrzuty z różnych okresów. Najlepiej archiwizować cały ich serwis co parę godzin przy takich przekrętach.
Gravatar
Nowy
95.49.220.*
Gravatar
1
1
0
Lut 2013
95.49.220.* ...
Itaka to biuro, które stało się \"nr 1 w Polsce\" oszukując klientów, obracajac miesiącami ich pieniedzmi i otaczając sie tabunem prawników, którzy im w tym pomagaja. słynni są równiez z tego, ze jako wielogwiazdkowe sprzedają hotele, których zaden touroperator nie chce ( remont w hotelu lub obok, 30 lat od otwarcia , specjalne skrzydło dla itaki przy smietniku itp). Nie zmienia to faktu, ze przedmówca ma 100% rację, tylko głupi da sie oszukac itace jesli chodzi o hotel, są fora internetowe, polskie i zagraniczne, tysiace zdjec uzytkowników, mapy satelitarne itp.itd, wystarczy zadac sobie troche trudu i nie kompromitowac sie, ze itaka oszukała...oszukuje, to wiadomo od dawna, kto nie sprawdził i dal sie oszukac bo nie czytał nic i nie sprawdzał, ma problem, moze nastepnym razem wiecej poczyta i wybierze inne biuro.
Gravatar
Nowy
Jack
Gravatar
1
2
0
Lut 2013
Jack ...
Wątpię, żeby stali się numerem 1 z samych pieniędzy oszukanych ludzi - po pierwsze pomogli wykończyć Triadę, która była większa, a po drugie podobno za sznurki pociągają ludzie ze świata dużych finansów - obsiadający wielkie koncerny oraz pewien bank...
Strona 306 z 309