Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1541)

Sortuj według
Strona 3 z 309
3/5 (32)
Gravatar
Nowy
Bednarz
Gravatar
1
4
1
Kwi 2018
Bednarz (Opole) ...

Takiego syfu, brudu i złodziejstwa to nigdy nie widziałem a coś takiego zafundowała Nam Itaka w swoich hotelach, autokarach i alkoholiku przewodniku.

Ostrzegam wszystkich co chcą jechać z Itaki. TO OSZUSCI. Nie realizują programu wycieczki pobierają lub chcą pobierać dodatkowe pieniądze bo niby przewodnik ich nie pobrał a potem nie chcą oddać. A syf i brud zalegający w przestarzałych i popsutych autokarach i pokojach hotelowych gdzie FEKALIA spływały po ścianach z pokoju nad nami to ich wizytówka. Nie liczcie z tego powodu na odszkodowanie. Okradną Was bo inaczej nie da się tego nazwać i w chamski sposób odpowiedzą lekceważąc Was i obrażając. Takiego CHAMSTWA nie widziałem nigdzie. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ Z NIMI JECHAĆ. Polecam biuro podróży OSKAR z Poznania. Solidna firma i super warunki za niewielkie pieniądze nie jak u tych oszustów z Itaki.

Gravatar
Nowy
Ala
Gravatar
1
6
0
Kwi 2018
Ala (Gdynia) ...

Uśmiałam się, bo dokładnie takie samo pismo otrzymałam, co pani Zuzia. Biuro Itaka chyba wszystkim rozczarowanym klientom wysyła ten uniwersalny wzór. Byłam w lutym na Teneryfie w czterogwiazdkowym pokoju, w którym zastałam stare, zniszczone sprzęty, niedoprane ręczniki, No i wiele jeszcze mankamentów. Oczywiście pani z Itaki zamiotła wszystko pod dywan, bo takie są standardy. Czterogwiazdkowy hotel? Najgorszy wyjazd, zmiany lotu to też chyba norma i żadnego przepraszam. Itaka nie dba o klienta tylko o swoje interesy. Dlatego latem wybieram się na urlop ale już z innego biura.

Gravatar
Nowy
karolinas
Gravatar
1
5
0
Lut 2018
karolinas ...

wakacje na lanzarote hotel grand teguise playa 4 gwiazdkowy :-)warunki okropne nieprzyjemny zapach w pokoju, a lazienka tragedia a tu kilka zdjęć...pobyt od 3 luty 2018

Upload Upload Upload
Gravatar
Nowy
Zuzia
Gravatar
1
5
0
Lut 2018
Zuzia ...

UWAGA ITAKA OFERUJĘ ZA DOPŁATĄ POKÓJ Z WIDOKIEM NA OCEAN BEZ WIDOKU NA OCEAN(WYSPY KANARYJSKIE )

A tak jest traktowny klient gdy składa reklamację.ŻENADA ITAKA

Nigdy wiecęj nie chcę słyszeć ITAKA bo mam wstręt do ludzi którzy oszukują.

W załączniku odpowiedż firmy ITAKA bleeeee

Moja opinia biura 1 na 10pkt.

Upload
Gravatar
Nowy
Jolanta772
Gravatar
2
0
0
Lut 2018
Jolanta772 ...

"Że zawiodła się Pani widokiem na ocean" - przecież go nie było. To są jacyś absolutni matacze i oszuści. Ja po prostu nie wierzę.

Gravatar
Nowy
Jolanta772
Gravatar
2
0
0
Lut 2018
Jolanta772 ...

Uczciwie widok niefrontalny/niepełny nazywa się widokiem niefrontalnym/przysłoniętym/bocznym itp. To jest oszustwo.

Gravatar
Nowy
radca prawny1
Gravatar
1
0
0
Lut 2018
radca prawny1 ...

Poproszę zdjęcie widoku oraz Pani rezerwację na adres krzysztof.kowalik@kowalikkancelaria.pl

Gravatar
Nowy
Jarek ze Sz
Gravatar
1
1
0
Sty 2018
Jarek ze Sz (Szczecin) ...

Poszukuję pilnego kontaktu z osobami, które uczestniczyły w rejsie po Wyspach Kanaryjskich na początku stycznia 2018r i w ramach tejże wycieczki nie popłynęły na wyspę Lanzarote.Ten punkt wycieczki został pominięty

Gravatar
Nowy
Ela
Gravatar
1
0
0
Kwi 2018
Ela ...

Jarek, wprawdzie bylam na innym rejsie, w marcu, ale Itaka również nie wywiązala sie z programu. My nie popłynęlismy na Maderę. Proszę o inf. czy złożyłeś reklamacje i jeśli tak to z jakim efektem.

Strona 3 z 309