Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1541)

Sortuj według
Strona 2 z 309
3/5 (32)
Gravatar
Nowy
Bankier
Gravatar
2
0
0
Cze 2018
Bankier (Warszawa) ...

Dziś wróciliśmy z wakacji na Zakynthos. Wylot 01.06.2018 r. - miał być o godzinie 9:25, jednak okazało się miesiąc przed wylotem, że będzie o 17:35- cały dzień zabrany. Na lotnisku okazało się, że samolot jest opóźniony - wylecieliśmy po 19, a w hotelu byliśmy około 1 w nocy greckiego czasu. Żadnego jedzenia nie dostaliśmy. Od godziny 15 teoretycznie siedzieliśmy głodni. Wylot do Warszawy planowo 7:25 - a jakże, nie zmieniono nam godziny więc kolejny dzień cały zabrany. Zbiórka o 4:35 (pobudka o 3 rano), a na lotnisku okazało się, że lot jest opóźniony, koczowaliśmy ponad 3 godziny na lotnisku (ZNOWU). Żadnej pomocy, niezapewnione wyżywienie. Z hotelu dostaliśmy dwie małe kanapki, dwie małe wody i dwa małe jabłuszka. Pokoju nawet nie skomentuję.

Gravatar
Nowy
Bankier
Gravatar
2
0
0
Cze 2018
Bankier (Warszawa) ...

Co więcej - z hotelu na lotnisko mieliśmy jakieś 10 minut drogi, wystarczyła jakakolwiek informacja od rezydenta, żebyśmy zostali w hotelu i przyjechali trochę później.

Gravatar
Stały
T u r y s t a
Gravatar
4
1
0
Maj 2018
T u r y s t a ...

Witam, znam ten ból, też to wiele razy przerabiałem. Zastanawiające jest to, że w samolocie leci też grupa turystów z innych biur, których ta "zmiana" godzin lotu też dotyczy. Piszę "zmiana", bo ciekaw jestem, czy to tylko Itaka robi to w ostatniej chwili, czy inne biura znają i informują o tych faktycznych godzinach lotu, już na początku oferty.

Może czytają te wpisy tutaj turyści z innych biur - i się wypowiedzą.

Pozdrawiam.

Gravatar
Nowy
Robert62
Gravatar
1
0
0
Cze 2018
Robert62 (Kielce) ...

właśnie dostałem informację ,ze wykupiona impreza w marcu nie dojdzie do skutku , proponują inny hotel .oczywiście gorszy za te same pieniądze lub podobny ale dopłata 2 tys Do tego wylot zamiast z Katowic to z Wrocłaawia

Nigdy więcej z Itaka !! a bylem już 3 razy , jak tak kombinują to może świadczy to o kłopotach ?

Gravatar
Stały
T u r y s t a
Gravatar
4
1
0
Maj 2018
T u r y s t a ...

Witam, to raczej niezgodne z regulaminem, hotel nie powinien być gorszy ... choć oczywiście ten zastępczy może się nie podobać.

Pozdrawiam.

Gravatar
Stały
T u r y s t a
Gravatar
4
1
0
Maj 2018
T u r y s t a ...

Witam,

zła informacja dla udających się na Wyspy Kanaryjskie i planujących udział w fakultatywnej wycieczce do Wąwozu Masca. Wąwóz jest zamknięty od 26 lutego 2018r. o czym oczywiście biuro nie poinformowało i jeszcze kilka dni temu sprzedawało wycieczki z tą atrakcją.

Gravatar
Nowy
MB
Gravatar
1
0
0
Maj 2018
MB (Ostrów Wlkp.) ...

DUBAJ - Zalało nam pokój, syn 1,5 roku mi zachorował tak że wołałem lekarza, zrezygnowałem z wycieczek fakultatywnych, z powodu choroby syna musiałem wrócić wcześniej do Polski. Zgłosiłem w Polsce reklamację tak jak rezydentka na miejscu kazała- po 4 piśmie idę do adwokata walczyć o swoje, bo takiego kure...a jakie mnie spotkało ze strony itaki NIE PODARUJE.

Gravatar
Nowy
darecki
Gravatar
1
3
0
Kwi 2018
darecki (Otwock) ...

dwa dni przed wylotem otrzymałem informacje o remoncie basenu hotelu blue sea lagos de cesar teneryfa to jakaś kpina

Strona 2 z 309