Nowa itakaforum.pl

PROSZĘ DODAWAĆ ZDJĘCIA

NIESPONSOROWANE OPINIE KLIENTÓW
BP ITAKA
Forum poszkodowanych
REKLAMACJE Z WAKACJI
BEZ CENZURY BEZ KRYPTOREKLAM
PRAWDZIWE ZDJĘCIA HOTELI

NOWA ODSŁONA Z MOŻLIWOŚCIĄ NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI ZDJĘĆ
Nowa itakaforum.pl

NOWA ODSŁONA


Itaka
Itaka Kara
Strona itakaforum.pl wraz z pochodnymi serwisami została wykonana w ramach społecznej akcji informacyjnej jako mój sprzeciw na rażące praktyki stosowane przez biuro podróży Nowa Itaka z Opola. Forum ma na celu podniesienie poziomu świadomości konsumentów przez zapewnienie wolnej od cenzury wymiany informacyjnej pomiędzy zainteresowanymi. Wierzę, że takie działanie pomoże przeciwdziałać nadużyciom ze strony Biura i przyczyni się do ogólnej poprawy jakości usług, a także przeciwdziałać będzie narażaniu potencjalnych klientów na straty wynikające z braku dostatecznego rozeznania co do oferowanych przez organizatora usług. W razie potrzeby kontaktu z autorem serwisu proszę o zamieszczenie stosownego wpisu na stronie z komentarzami. Zgodnie z nowymi wymogami informuję, że strona wykorzystuje ciasteczka do powiadomień email pod warunkiem zaznaczenia takiej opcji.
- autor itakaforum.pl

 

Dodaj wpis

2000
Wspomagane przez commentics

Wątki (1541)

Sortuj według
Strona 1 z 309
3/5 (32)
Gravatar
Nowy
admin_new
Gravatar
1
5
0
Lis 2017
admin_new ...

Zapraszam na całkowicie odnowioną stronę itakaforum.pl z możliwością natychmiastowego wgrania zdjęć z reklamowanych wakacji.

Upload
Gravatar
Nowy
Stahoo
Gravatar
2
2
0
Sty 2015
Stahoo ...

Jak się z tego gówna wypisać???

Dostaję co chwila i bez związku z czymkolwiek...

Gravatar
Nowy
Jonny
Gravatar
1
2
0
Cze 2018
Jonny ...

Dzis poinformowano nas ze z powodu przepelnienia samolotu mozemy dostac 300 zl rabatu i zamiast z Katowic leciec z Warszawy!!!kpina... Zrezygnowalismy z wycieczki i idziemy do sadu... Wywalili nas poprostu z lotu na ktory juz mielismy bilety...

Gravatar
Stały
T u r y s t a
Gravatar
4
1
0
Maj 2018
T u r y s t a (Warszawa) ...

Współczuję, napisz coś więcej - jaka impreza? czarter? jakie linie? Może to skutek wczorajszych burz ...

P.S. Mam dziś planowany lot W-wa > Agadir

Gravatar
Nowy
Zdzisek a dull Omar 3
Gravatar
1
1
0
Lip 2018
Zdzisek a dull Omar 3 (Gliwice) ...

Polecam dyletantki - rezydent I taki w Marsa Alam. Te kobiety zatrudnione przez itake reprezentują Arabów z Egiptu a wiedzy i rozeznania nie mają jakiegokolwiek. Wprowadzają permanentnie w błąd lgajac co innego za każdym razem. Szczególne kompetencje i arogancja prezentuje niejaka Maria P, która od turystów nie odbiera telefonów w podanych godzinach dostępności przez kolejne dni - odbiera tylko od o ara. Przepraszam zapomniałem sprzedają jeleniom wycieczki i kończą obsługę turystów podczas pierwszego spotkania informacyjnego.

Czy wybierzecie jeszcze raz to biuro to wasza decyzja - ja już więcej o nich nie chce słyszeć i znać. Więcej informacji na priw a szczegółowy opis hamstwo i dwulucowosci będzie jako komentarz na stronie turoperatora.

Gravatar
Nowy
ignac7
Gravatar
1
1
0
Cze 2018
ignac7 ...

Witam

Czy coś można uzyska od Itaki to nie wiem

Może ktoś miał podobny problem. Miałem rezerwacje ale na 60 dni przed wylotem okazało się że nie mogę lecieć ( względy zdrowotne ). Dostałem nie pełny zwrot zaliczki po ok 7 dniach po zgłoszeniu ( potrącili 750.00 zł ) . Wiem jest taki zapis ale uważałem że na to co wyprawia oddział w którym było to rezerwowane ( wszystko na odległość ) nie jest należne im potrącenie , kompletny brak kompetencji , nikt nie poinformował że możemy zmienić termin. Poprosiłem o FV z wyszczególnieniem za co i tu się zaczyna parodia firmy Itaki. Co chwilę nikt nie wie co się dzieje , pomimo rezygnacji z rezerwacji wszystko ciągle widniało ( czyli czas do wyjazdu ciągle widniał ) , na prośbę o FV odsyłają mnie do centrali a przecież z nimi nie zawierałem umowę . Czy ktoś wie co można zrobić w takiej sytuacji czy uznać to za nie możliwe do zrobienia bo mam dość pisania z nie kompetentnymi osobami?

Gravatar
Nowy
Katarzyna W
Gravatar
1
0
0
Cze 2018
Katarzyna W (Dziwiszow) ...

Egipt Marsa alam co robić.? Poczatkiem listopada wykupiłam wycieczkę do Marsa alam z Wrocławia dziś dzwonię na infolinię i dowiaduje się że wylotu z Wrocławia nie będzie miejsc w samolocie dla nas już nie ma z innych miast a to wszystko 3 dni przed wylotem .Do wycieczki nie dojdzie.Co mogę uzyskać od firmy itaka skoro odstąpię od umowy?

Strona 1 z 309